Menü
Alışveriş Sepetim

Satın Alma Koşulları

Sizlere sunduğumuz binlerce ürünü online olarak satın alabilirsiniz. Bunun için satın alma koşullarını okuyup onaylamanız gerekmektedir. Ayrıca sizler için satın alma koşullarını kısaca özetledik. Ancak özetlere bağlı kalmaksızın tüm koşulları iyice okuyup anlamakla yükümlüsünüz.

Satın Alma Koşulları (Özet)

Satış sistemimiz yüksek güvenlik donanımıyla korunmaktadır; kullanıcılarımızın bilgisayarlarının da güvenli olması kendi sorumluluğundadır!
Seçtiğiniz ürünün çeşit, ölçü ve diğer fiziksel özelliklerini doğru seçmeyi unutmayın!
EFT veya havale yaparsanız, işlem dekontunu "info@bagsmood.com" e-posta adresine bildiriniz!
Taksitli alışverişlerin geri ödemeleri, taksit vadelerinize paralel olarak yapılır!
Stoklarda kalan 1 adet ürünü sizinle aynı anda satın alan bir kullanıcı olabilir. Bu durumda fiziksel avantajı olan kullanıcı ürünü satın almıştır ve kullanıcılarımız bagsmood.com'u sorumlu tutamazlar!

Satın Alma Koşulları (Lütfen Dikkatlice Okuyun!)

  1. Elektronik ortamda sunulan ürün görselleri iki boyutlu olarak yayınlanmıştır. Sizler için özenle düzenlenen bu görseller, mümkün olduğunca gerçek ürünü yansıtmaktadır. Buna rağmen gerçek ürünle yüzde yüz benzerlik olacağı hiç bir platformda söylenemez. Ziyaretçi bu konuyu iyice anlamıştır.
  2. Online satış sistemimiz yüksek güvenlik donanımıyla korunmaktadır. Buna karşın kullanıcıların, bilgisayarlarının temiz ve zararsız olması sorumluluğu kullanıcıya aittir. Kullanıcı, kişisel bilgisayarının güvenli olduğundan emin olmalıdır ve bu konuda sorumludur.
  3. Kullanıcı, sipariş esnasında ürünün tüm özelliklerini doğru seçeneklerle belirtmelidir.
  4. Beğendiğiniz ürünün bedelini EFT veya HAVALE yoluyla ödemeyi tercih ederseniz, yaptığınız ödemenin dekontunu "info@bagsmood.com" e-posta adresine göndermeniz gerekmektedir. Bu bildiriminize istinaden banka hesapları kontrol edilecek ve ürününüz derhal kargoya verilecektir. Bu bildirimi yapmamanız halinde siparişinizin gecikmesi durumunu kabul etmiş bulunmaktasınız.
  5. Sipariş verdiğiniz ürünleri almaktan vazgeçmeniz veya siparişinizi iptal etmeniz durumunda; sipariş tarafınıza ulaşmış ise ürünü bize (DİDO DİJİTAL MAĞAZACILIK LİMİTED ŞİRKETİ) anlaşmalı olduğumuz kargo firması (MNG KARGO) üzerinden müşteri cari kodumuz (141336912) ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.
  6. Sipariş verdiğiniz ürünleri almaktan vazgeçmeniz durumunda; eğer taksitli alışveriş yaptıysanız, ürün bedelinin geri ödemesi taksit seçeneğinize bağlı olarak yapılacaktır. Bu durum bankaların çalışma sistemleriyle ilgildir.
  7. Sipariş verdiğiniz ürünleri almaktan vazgeçmeniz durumunda; eğer EFT veya HAVALE yöntemi ile ödeme yaptıysanız ve sipariş tarafınıza kargolanmadıysa gün içerisinde ödemeniz tarafınıza iade edilir. Siparişiniz adresinize ulaşmış ise ürünü tarafımıza ilettikten sonra ödemeniz size iade edilir.
  8. Eş zamanlı yapılan alışverişlerde, bağlantı hızınıza ya da diğer bazı fiziksel şartlara bağlı olarak siparişiniz tamamlanamayabilir. Örneğin stoklarımızda 1 adet olarak bulunan bir ürünü, sizinle aynı anda satın olan bir kullanıcı olabilir. Bu durumda alışverişiniz tamamlanamamışsa, diğer kullanıcı sizden önce alışveriş yapmış sayılır. Kullanıcı bu durumu anlamış ve kabul etmiştir.