Menü
Alışveriş Sepetim

Sıkça Sorulan Sorular

Siparişlerinizin takibini sistem üzerinden yapabilmeniz, siparişiniz ile ilgili sizinle gerekli durumlarda iletişime geçilebilmesi ve sipariş statü güncellemelerinin tarafınıza iletilebilmesi için üyelik oluşturarak alışveriş yapmanız gerekmektedir.

bagsmood.com’a üye olduğunuzda sadece üyelere sağlanan avantajlardan yararlanabilecek ve bagsmood.com’daki sezon açılışı, indirim gibi özel dönemlerimizden ve üyelerimize özel kampanyalarımızdan öncelikli olarak haberdar edilme ayrıcalığına sahip olacaksınız.

Üye olduğunuzda bagsmood.com’dan satın aldığınız bir ürünün teslimatı için sizden istenen kimlik bilgileri, teslimat adresleri, irtibat numaraları gibi bilgileri her seferinde yeniden yazmanız gerekmeyecek. Her alışverişinizde bu bilgilerin otomatik olarak görüntülenmesi size hem zaman kazandırır hem de kolaylık sağlar.

bagsmood.com’un bir üyesi olarak aldığınız ürünleri, Türkiye’nin her yerine gönderebilir arzu ederseniz hediyelerinizi ücretsiz olarak paketletebilir, bunun yanında gönderdiğiniz hediyelerin içine dilediğiniz mesajı yazabileceğiniz özel hediye mesaj kartı hizmetimizden de ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Kayıt olmak için tıklayın.

Üye olurken vereceğiniz bilgilerin güvenli bir şekilde saklanacağına, üçüncü şahıs ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşılmayacağına emin olabilirsiniz.

Üyelik ve iletişim bilgilerinizi sayfamın sağ üst köşesinde bulunan “Hesabım” bağlantısına tıkladıktan sonra açılan Hesabım sayfası üzerinden ulaşabileceğiniz seçeneklerle kolayca güncelleyebilirsiniz.

Üyelik bilgilerinizin güncel ve doğru olması, siparişlerinizin teslimi ve size sunacağımız üyelik fırsatları bakımından çok önemlidir. Satış yetkililerimiz sizin güvenliğiniz için, gerekli gördükleri durumlarda, bu bilgilerin güncelliğini ve doğruluğunu kontrol edebilirler. Verilmiş olan bilgilerin gerçeklerle örtüşmemesi ya da güncelliğini yitirmiş olması halinde siparişin onaylanmamasına karar verebilirler. (Örnek; Siparişle ilgili açık olmayan durumlar, güvenlik, verilen telefon numarasından doğru kişiye ulaşılamaması halinde, yanlış bilgi vb.)

İlk defa üye olan kullanıcılarımıza, üyelik ve genel bilgilendirme amaçlı bir e-posta gönderilir. Bunun dışında üyelik formunda bizden kampanya, indirim ve duyurular hakkında bilgilendirici e-posta almak istediğini belirten üyelerimize, ayda ortalama bir veya iki kez e-bülten göndermekteyiz. Bu arada, Bags Mood ile paylaştığınız kişisel bilgi ve e-posta adreslerinizin hiçbir şekilde üçüncü şahıs veya kuruluşlarla paylaşılmayacağından emin olabilirsiniz.
bagsmood.com üyeliği sizlere birçok avantaj sağlarken karşılığında herhangi bir yükümlülük de getirmemektedir. Yine de istediğiniz zaman hesabınızı iletisim@bagsmood.com adresine göndereceğiniz bir bilgilendirme mesajı ile kapatabilirsiniz. Ancak, üyelik sistemi gerçek kişilere özel olduğundan ötürü başkalarına devredilemez.
Sayfanın sağ üst köşesinde bulunan "Hesabım" menüsü altında yer alan "Giriş Yap" bağlantısına tıkladığınızda açılan pop-up üzerinde yer alan "Şifremi Unuttum" bağlantısına giderek gelen sayfa üzerinde mail adresinizi kullanarak şifrenizi sıfırlayabilirsiniz. Şifreniz kayıtlarımızda tutulmamaktadır, bu nedenle size şifrenizi sıfırlamanız için bir bağlantı gönderilecektir.